Alvast een voor kijkje nemen op de veiling die vrijdag 10 januari van start gaat!

Vrijdag 10 januari zal Ireen Wüst na afloop van haar 1500m op het EK Afstanden in Thialf het startschot geven voor de Veiling van de Paulien van Deutekom Foundation. Deze veiling komt tot stand in samenwerking met BVA-auctions en staat open van vrijdag 10 januari tot en met zondag 19 januari. Geboden kan worden op alle veilingitems welke om de beurt zullen sluiten op 19 januari vanaf 19.00 uur. Om te bieden kun je een account maken op www.bva-auctions.com

Neem alvast kijkje voor jouw favoriete item!

https://www.bva-auctions.com/nl/auction/index/44468

Een aantal mooie items zijn:

  • gesigneerd wedstrijdpak van Ireen Wüst
  • gesigneerd voetbalshirt van Nederlands Elftal
  • gesigneerd Olympisch kledingpakket Vancouver van Ireen Wüst
  • gesigneerd Olympisch hemdje van Anky van Grunsven
  • wetsuit van Maarten van der Weijden
  • gesigneerd turnpakje van Epke Zonderland
  • onesie gesigneerd door Sven Kramer
  • gesigneerd hockey shirt door Naomi van As
  • schaatsclinic door Ireen Wüst, Annamarie Thomas, Barbara de Loor en Team Nuyt
  • aquarel schilderij van hond en kat
  • Vip-tickets ISU World Cup Finale
  • Vip-tickets FC Twente
  •  tickets op hoofdtribune FC Heerenveen
  • limited edition Oakley radar zwart met gele hartjes
  • midweek met 4 personen in appartament Pure-resort Warth in Arlsberg
  • gepersonaliseerde schaatshoezen
  • bedruifsuitjes
  • gesigneerd shirt FC Utrecht
  • gesigneerd en ingelijst voetbalshirt van de Oranjeleeuwinnen
  • je laten kleden als een echte profschaatser!
  • fotoshoot door professionele fotograaf Nadine de Ruiter
  • en nog zo veel meer!!

Neem een kijkje en ga bieden op jouw favoriete items! De opbrengst van de veiling gaat naar longkanker onderzoek ter nagedachtenis aan Paulien van Deutekom. Samen met jullie willen wij andere de kans geven herinneringen te blijven maken.

Doneren mag ook: dat kan op onze donatiepagina of via NL27 Rabo 0337 7476 52 tnv Paulien van Deutekom Foundation.