De Veiling is geopend!

Na de ijzersterke rit van Ireen Wüst op de 1500m waarmee ze Europees Kampioen is geworden, werd de veiling in Thialf geopend. Samen met een deel van Team Nuyt heeft Ireen met een druk op de knop de veiling symbolisch geopend. Vanaf nu kan geboden worden!

https://www.bva-auctions.com/nl/auction/index/44468

Er zijn prachtige items te vinden op de veiling, op maar liefst 400 verschillende kavels kan geboden worden. Waaronder de mogelijkheid om samen met Ireen Wüst en Friends te schaatsen op 13 maart. Wil jij aanwijzingen krijgen van Barbara de Loor, Annamarie Thomas, Jan Smeekens, Team Nuyt én Ireen Wüst? Bied dan op 1 van de clinics!

Houd jij meer van voetbal, let dan op de gesigneerde shirts die te vinden zijn op de veiling!